Sony CMT-SBT40D

DVD
Podporované formáty
DVD, DVD-R/RW, DVD+R/RW, CD, CD-R/RW

Mikrosystém s DVD

Vaše všestranné domáce zvukové zariadenie. Kompaktný Hi-Fi systém so zabudovaným CD/DVD prehrávačom. Hi-Fi systém CMT-SBT40D vám ponúka viacero spôsobov počúvania, takže si môžete sami zvoliť svoj dokonalý zvukový zážitok. Prehrávajte disky CD, nalaďte si najnovšie rozhlasové relácie v pásme FM alebo sa pohotovo pripojte jedným dotykom s technológiou NFC a pomocou rozhrania Bluetooth bezdrôtovo prenášajte hudbu. Tento Hi-Fi systém v klasickom trojdielnom prevedení sa ľahko udomácni v každej miestnosti.

Bohatý, vyvážený zvuk. Vychutnajte si svoje obľúbené albumy s výkonom 50 W zvuku, ktorý zaplní celú miestnosť. Dva širokopásmové reproduktory produkujú vyvážený zvuk v celom frekvenčnom rozsahu, takže každý tón, od najvyšších až po najnižšie, znie jasne a čisto.

Všetka vaša hudba na jednom mieste. Kompaktný domáci zvukový systém so samostatnými reproduktormi. Klasický trojdielny Hi-Fi systém obsahuje zabudovaný CD/DVD prehrávač, rozhlasový tuner a vstup USB, ktoré spája do elegantného a moderného dizajnu. Dva kompaktné samostatné reproduktory umožňujú flexibilné usporiadanie, takže sa vám určite podarí nájsť ideálne umiestnenie Hi-Fi systému v každej miestnosti.

Úplná sloboda počúvania. Počúvanie jedným dotykom prostredníctvom technológií NFC a Bluetooth. Stačí priložením smartfónu alebo tabletu s technológiou NFC k systému CMT-SBT40D vytvoriť okamžité pripojenie a môžete bezdrôtovo prenášať svoje obľúbené skladby cez rozhranie Bluetooth. Nemáte zariadenie s technológiou NFC? Nevadí - zariadenia môžete pomocou rozhrania Bluetooth spárovať aj ručne.

• Výstupný výkon: 50 W (2x 25 W)
  • Prehráva: DVD, DVD-R/RW, DVD+R/RW, CD, CD-R/RW
  • Podporuje: DivX, MP3, WMA, AAC, JPEG

USB vstup

AUX vstup

Bluetooth, NFC

Digitálny FM tuner 2-pasmové reproduktory

Mega Bass 7-pásmový ekvalizér

Hodiny, časovač

Kompozitný video výstup, výstup pre slúchadlá

• Rozmery hlavnej jednotky (ŠVH): 170 x 132,5 x 222 mm

• -Pekný dizajn
    • -pripojitelnost
    • -ekvalizer
    • -postacujuci display
    • - mne sa ten zvuk osobne nepozdaval, mal som uplne inu predstavu
    • - skaredy ovladac
    • - z reproduktorov sa neda dat dole ochranna "mriezka"

S nadsenim som si to doma rozbalil, vlozil CD a bohuzial s otvorenymi ustami som pocuval ten zvuk. Pripominalo mi to ako by to islo z hrnca,
    Ozelel by som aj to ze to nema HDMI a ze ten ovladac vyzeral naozaj dost skaredo, ale tomu zvuku sa nedalo pomoct ani ekvalizerom.
    Podlamna to bolo reproduktormi.

Bol som rozmaznany krasnym zvukom z pioneera, ktory sa mi pokazil a preto som skusil toto

Po odskusani som to vratil.

Odporucam menej narocnym.

• Malá a kompaktná sústava
    • Pekný dizajn
    • Bluetooth
    • NFC
    • USB
    • Výborný tuner
    • Slovenský návod
    • A nakoniec úžasný zvuk aj pri maximalnej hlasitosti neskreslený
    • K dialkovému nebola priložená batéria
    • Dvierka cd vydávajú zvláštne zvuky pri pohybe

Hľadal som hifi s prehrávaním DVD a s dobrým zvukom.
    Bol som prekvapený, ako málo malých hifi systémov, ktoré podporujú prehrávanie DVD je na trhu. Z toho mála je problém si vybrať, ale po dlhšom skúmaní a sledovaní recenzií vyšla najlepšie práve táto zostava.
    Kúpil som ju v kamennom obchode v NR a doma hneď odskúšal.

Čo sa týka hudby....Bol som absolútne prekvapený čistým a krásnym zvukom s hlbokými basmi.

S pustením videa bol väčší problém. Video kábel "cinch" bol síce pribalený, ale môj TV cinch vstup nepozná. Našťastie som vytiahol spoza skrine krabicu a v nej sa našla redukcia.

Video beží krásne a zvuk ide z reprákov a ja som sa ocitol v kine. Nádhera. Ešte väčšiu radosť som mal z koncertov na DVD.

Rádio nebol problém naladiť, je priložená anténa v podobe káblika s pripájacím konektorom.
    Tuner funguje skvelo a potešilo aj RDS, čo nie je v týchto súpravách samozrejmé.

Treba sa trochu zahlbiť do manuálu, ale nie je to nič ťažkého.

Spolu s bluetooth a systémom NFC ( bezdotykovým prenosom dat z telefónu do hifi ) je táto súprava asi to najlepšie, čo sa dá nájsť v tejto cenovej kategórii.

Môžem len odporučiť všetkým, čo sa nevedia rozhodnúť. Určite kúpov nič nestratíte a verím , že budete milo prekvapení.

• velmi dobrý sound
    • nebol k dispozicii preklad do Slovenčiny

Prosím kde si možem zaobstarat návod v Slovencine

• Bluetooth
    • Dobry zvuk

Dobre zariadenie za cenu 154 eur z kamennej predajne - posledny, vystavny kus :-)