SENCOR SMC 603

Spoľahlivý

• Výborná cena
    • Zatiaľ funguje spoľahlivo
    • Malý s dobrou reprodukciou zvuku

Som celkom skúsený v používaní podobných produktov.
    Jedná sa o kvalitný produkt s mnohými funkciami. Vyhovuje do menšej miestnosti. Reprodukcia zvuku je kvalitná. Spracovanie je pre danú kategóriu produktu je kvalitná.
    Kúpa tohto produktu bola pre mňa výhodná. Kvalita prevyšuje cenu.
    Produkt funguje tak ako som očakával.
    Absolútna spokojnosť.

Digitálne FM rádio

Drevené reproduktory

Nastavenie basov a výšok

Oranžový LED displej

Preskakovanie, vyhľadávanie, opakovanie, náhodné prehrávanie

CD Ripping

Spoľahlivý

• Výborná cena
    • Zatiaľ funguje spoľahlivo
    • Malý s dobrou reprodukciou zvuku

Som celkom skúsený v používaní podobných produktov.
    Kúpa tohto produktu bola pre mňa výhodná. Kvalita prevyšuje cenu.
    Produkt funguje tak ako som očakával.
    Absolútna spokojnosť.

• lacne
    • pre nenarocneho je zvuk dobry (pre moje vyuzivanie v dielni.. tip-top)
    • po vypnuti a zapnuti si nepamata na ktorej skladbe z USBčka skočil
    • a neda sa preskakovať priečinky
    • tieto dva body povazujem za dost doležite (keby dokazal aspon jedno z toho ..takto je to usb prehravanie nic-moc)
    • a este mi chyba funkcia nahodny vyber skladby (shuffle)
    • namiesto toho ma zopar absolutne zbytočnych funkcii ako napriklad kopirovanie skladieb z cd na usb, atd..

za tu cenu dobry zvuk ...ale chybaju menované doležite funkcie

• Nefunkcna CD mechanika. Vraciam spat. Idem na inu znacku

• Chyba sleep

Celkom dobry

výborný

• , zakúpené v Alza.sk

• na svoju velkost ma dobry zvuk

je o.k.

• asi nič
    • slabučký zvuk
    • seká originál CD
    • nekvalitný

po pár dňoch som ho vrátil, úplne slabý zvuk, neprehrával ani originál CD, zlý príjem FM, určite neodporúčam

• malý,ľahký,vzhľadom na veľkosť veľmi dobrý zvuk
    • použitie spínaného zdroja vo vnútry mikrosystému na napájanie ušetrí miesto,váhu, ale daň za to je pomalšie reakcia pri zapnutí a veľké lupnutie reproduktorov pri vypnutí.Pri min.hlasitosti počuť mierne pískanie,prienik rušivého signálu zo spínaného zdroja.

odporúčam,nedostatky vzhľadom na cenu nie sú až také podstatné

• , zakúpené v Alza.sk

• dobrý, lacný