Pioneer X-HM32V

• Veľa funkcií
    • Nemá návod v slovenčine
    • Cez bluetooth neprehrala video len audio
  • , zakúpené v OKAY.sk

malé rozmery, vyhovujúci výkon, variabilita pripojenia-slúchadlá, anténa, hdmi, atď., pekný zvuk a dizajn, prehráva cd, dvd, foto, film,

• , zakúpené v EDIS

• Dobry prijem FM
    • Podla mna dobry zvuk
    • Postacujuci vykon na ozvucenie obyvacky (ak nepotrebujete trhac usnych bubienkov)
    • Nezaberie vela miesta - bol som prekvapeny ake male su v skutocnosti reprobedne
    • Dobre nadimenzovane reprobedne - pri max. hlasitosti bez akehokolvek drncania
    • DVD prehravac a HDMI (hodi sa aj pri prehravani hudby s USB)
    • Dobre citatelny display s moznostou nastavenia intenzity svetla
    • Jednoriadkovy display ktory zobrazuje len jednu informaciu naraz (nazov stanice alebo nazov skladby, alebo cas,...)
    • Cas a datum sa neda pozriet v standby mode
    • Nemoznost nastavit balance reproduktorov
    • Nemoznost nastavit casovy posun zvuku pri prehravani DVD, cize ak chceze pouzit na ozvucenie minisystem miesto TV, obraz mierne zaostava (pri HDMI, videovystup som neskusal)
    • Pri prehravani cez bluetooth nezobrazuje nazvy skladieb, iba nazov zariadenia
    • DVD mechanika je dost hlucna
    • malo podporovanych videoformatov (prehra sotva polovicu z toho co SAMSUNG TV)
    • Prve radio pri ktorom som musel pouzit manual aby som vedel ulozit naladene stanice

Chceli sme maly univerzalny mini Hi-Fi system s DVD prehravacom a toto splnilo nase ocakavania. Display by mohol byt aspon dvojriadkovy aby som nemusel brat do ruky ovladac za kazdym, ked si chchcem pozriet cas alebo nazov skladby, ale da sa s tym zit. Vzhaldom k uzkej ponuke systemov s DVD asi najlepsia volba.

Typ hifi systému
DivX
Bluetooth
AUX vstup
USB port

Pioneer X-HM32V-S ponúka kvalitný zvuk zabalený k kvalitnom a príjemnom dizajne. Zvuk distribuujú dva reproduktory, každý s výkonom 30 W. O kvalitu zvuku je postarané aj pomocou bassreflexovej ozvučnice. Systém ponúka prehrávanie CD diskov, ale aj zariadení prostredníctvom USB konektoru. Môžete takto pripojiť napríklad flash disk alebo iPhone, iPad a iPod. K dispozícii máte aj Blutetooth technológiu, ktorá zase umožní bezdrôtovo streamovať. Systém obsahuje aj FM tuner Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• , zakúpené v K24.sk

• , zakúpené v EDIS

• Dobry prijem FM
    • Podla mna dobry zvuk
    • Dobre nadimenzovane reprobedne - pri max. hlasitosti bez akehokolvek drncania
    • DVD prehravac a HDMI (hodi sa aj pri prehravani hudby s USB)
    • Dobre citatelny display s moznostou nastavenia intenzity svetla
    • Cas a datum sa neda pozriet v standby mode
    • Nemoznost nastavit balance reproduktorov
    • Pri prehravani cez bluetooth nezobrazuje nazvy skladieb, iba nazov zariadenia
    • DVD mechanika je dost hlucna
    • malo podporovanych videoformatov (prehra sotva polovicu z toho co SAMSUNG TV)

• Zvuk
    • Ladanie FM staníc a príjem radia

Pokiaľ nechcete domáce kino s veľkými reproduktormi a hľadáte niečo nenápadné, s kompaktnými rozmermi a pekným zvukom, tento výrobok by som vám určite odporučil.
    Na to, aké to je sympaticky malé to hrá naozaj veľmi slušne ( ozvučenie obyvačky v byte nieje vôbec problém ), bluethooth má občas problém sa spárovať s tabletom (LENOVO) s telefónmi zatiaľ nebol problém.
    Jediné mínus je u mňa rádio. Jeho ladenie by mohlo byť rozhodne ľahšie a príjem staníc rozhodne kvalitnejší. Smiešne vreckové radio, ktoré máme v kuchyni má lepší príjem FM staníc, ako tento výrobok aj so zapojenou anténou. Rozmýšlam nad nejakým vylešením pre príjem FM signálu. Bývame v Petržalke, za normálnych okolností sa dajú chytiť aj rakúske stanice no na tomto rádiu to nejde.
    Má niekto nejaký návrh na vylepšenie FM signálu?
    HDMI a USB konektor je fajn pridaná hodnota.

Toto rádio by som odporučil tomu, ktorý ho chce využiť na počúvanie hudby, ak plánujete počúvať častejšie rádio rozhodne tento Pioneer neodporúčam.

• - zvuk
    • - Funguje aj ako DVD prehrávač
    • - rozmery
    • - design
  • , zakúpené v OKAY.sk

• perfektný zvuk, proste kvalita pioneer !
    • Trochu problémov s naladením staníc FM, mohlo to byť viac zrozumiteľne napísané v návode.

Kvalitný a elegantný prijímač do každého bytu pre toho kto nepotrebuje domáce kino, Má aj CD a DVD.