PHILIPS FX25

MP3
Bass Boost

• cenovo je dobry
  • , zakúpené v OKAY.sk

• Dostatočná hlasitosť, funguje ako sa očakáva.
    • Krátke, tenké, nevymeniteľné káble na repro. Zbytočne veľká skrinka samotného zariadenia.

Vzľadom na cenu hrá zariadenie dobre. Kupoval som online. Keby som si vypočul zvuk tohto zariadenia, asi by som ho nekúpil. Zvuk si vymýšľa, farba je od originálnej nahrávky odlišná, ale vzhľadom k cene je to asi ok. Z tohto dôvodu to ani neuvádzam v časti "proti".
    Ako som spomenul v časti "proti" - na reproboxoch sú príliš krátke (a tenké) kábliky. Mohli byť radšej svorky a priložené hociaké krátke kábliky. Kto by potreboval dlhšie, mohol si ich vymeniť. Takto treba nadpájať na existujúci káblik. Pokiaľ to bolo z dôvody úspory materiálu, nerozumiem tej absolútne zbytočne veľkej skrinke samotného zariadenia. Mylsím, že mohla mať veľkosť 1/3 oproti tomu akú má. Tam by výrobca ušetril viac ako na 1,5 m káblikoch. Inak všetko funguje ako má, syn sa teší.

• , zakúpené v Prva.sk

300 W
AUX vstup
MP3
Bass Boost

Mikroveža Philips FX25 vás ohromí silným zvukom, ktorý počujete aj ucítite. Je vybavená duálnym zosilňovačom pre lepšiu reprodukciu zvuku a zvukovou technológiou MAX Sound pre okamžité zvýšenie výkonu. Celkový výstupný výkon je 300 W RMS. Jednoduché ovládanie vám umožní párovanie so zariadením NFC pomocou jediného dotyku. Disponuje pripojením pre televízor alebo DVD prehrávač aj digitálnym tunerom s predvoľbami. Dômyselná elektronická sústava upraví nastavenie zvuku a Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

2zákazníci neodporúčajú produkt

• cenovo je dobry

Dva roky a 3 mesiace a je na odpis

• Super vec

Rozmýšľam či si ju mam kupiť prosim poradte mi len škoda že nemá RDS to jedno sa mi nepáči takže ešte váham nad kúpou

• , zakúpené v OKAY.sk

• Dostatočná hlasitosť, funguje ako sa očakáva.

• , zakúpené v Prva.sk

Veľa muziky za málo peňazí

• Dobrý a kvalitný zvuk ma veľmi potešil (samozrejme som ho aj očakával). Dizajn je perfektný.
    • -300W za takúto cenu ma prekvapilo.
    • -Bluethoot a NFC pracujú dokonale.
    • Obsahuje krátke prepojovacie káble medzi riadiacou jednotkou a reproduktormi.
    • -privítal by som ladenie hlasitosti a samostatne basov

Je to 50 na 50. Nie každému môže táto súprava pasovať

• -Krátke repro káble
    • -Pri každom zapnutí bliká
    • -Slabý tuner
    • -Nemožné pripojiť anténny zosilovač

Stačilo by RDS, štandardná koncovka na anténu a možnosť na stálo vypnúť blikanie.

• Cisty zvuk, pekny vykon
    • Dobra pripojitelnost, Bluetooth funguje bez prerusovania. Vzhladom na velkost dodavanej anteny dost dobre vyhlada radio stanice.
    • Dizajn
    • pomale automaticke vyhladavanie radio stanic (ale to je na mnoho hifi systemoch)
    • chyba mi na ovladani priame prepnutie na BT, AUX, DISC atd. (musim sa preklikavat tlacitkom source)
    • trochu mi chyba moznost nepretrziteho svietenia svetiel (svetla mozu byt iba vypnute alebo blikajuce do rytmu hudby)
    • koncovky kablov maju pecificky tvar, moze byt problem, ak chcete reproduktor umiestnit na vzdialenejsie miesto od riad.jednotky.
    • Na najnizsej hlasitosti pri zapnuti FM je prilis hlasny (co moze vadit najmä ak zaspavate pri radiu)

Klady tohto produktu urcite prevysuju jeho nedostatky (kt. mozu byt pre niekoho zanedbatelne). Mne osobne vadia chybajuce tlacidla priameho prepnutia medzi zdrojmi na ovladani, no nieje to nic strasne. Taktiez mi vadia koncovky kablov, kt. mozu sposobit problemy pri umiestnovani reproduktorov.
    Zhrnutie: Produkt, kt. splna ocakavania. Ma nedostatky (ako vacsina zariadeni), no oznacil by som ich ako drobnosti. Po rozbaleni produktu ma dizajn trochu prekvapil (je lepsi ako na obrazku)

• , zakúpené v Alza.sk

• Tento výkonný prístroj splnil všetky moje predstavy a požiadavky. Dobrá cena, perfektný zvuk. Pripojiteľnosť a ovládanie v pohode. Dizajn úplne super.

Splnilo to moje predstavy