Panasonic SC-HC300EG

Štýlový a tenký audiosystém s možnosťou pripevnenia na stenu Panasonic HC300 • Bluetooth • FM tuner • CD • MP3 • AUX-IN s funkciou autoplay • USB s možnosťou nabíjania • výkon 20W...
Garantovaný nákup z MALL.SK

Do 3 dní • 1 variant14 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov2,2 €92 % • 187 168 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,4 €90 % • 3 599 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantovZdarma97 % • 31 850 recenziíShop roka 2023 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantovZdarma92 % • 1 787 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantovZdarma93 % • 662 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantovZdarma88 % • 388 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov4,6 €100 % • 16 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov3,99 €86 % • 301 recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • Viac variantovZdarma93 % • 20 381 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Do týždňa • Viac variantovZdarma91 % • 1 752 recenziíĎalšie informácie

CD mechanika, USB flashdisk, Vstup AUX

• Skvelý zvuk
    • Krásny dizajn
  • , zakúpené v Extreme Digital zRt

Chcela som rádio s CD, ale vyberala som podľa vzhľadu, aby mi zapasoval do vyčleneného priestoru.
    Pre mňa perfektné.
    Spokojná som aj s výkonom.
    Plusom je možnosť zavesenia na stenu a diaľkové.

• Kupovali sme to ako darček. Ešte nieje odskůšané ale páčilo sa.

Typ hifi systému
micro
Celkový výkon zosilovača
20 W
CD mechanika
Počet CD v meniči
Podporované formáty
CD mechanika, USB flashdisk, Vstup AUX

Štýlový zvuk pre moderný život
Jednoduchý dizajn do každého interiéru. Toto kompaktné telo ponúka bohatý a napĺňajúci zvuk, aký by ste pri takýchto rozmeroch nečakali. Zariadenie ponúka funkciu AUX-IN Auto Play, takže môžete jednoducho počúvať hudbu z rôznych zariadení.

• Tenký a kompaktný dizajn
  • Možnosť pripevniť na stenu
  • Čistý zvyk s výraznými basmi
  • AUX-IN Auto Play

Čistý a dynamický zvuk
Kompaktný a štíhly obal je domovom najnovšej zvukovej technológie. Digitálny 2-kanálový zosilňovač predstavuje ústredný bod, ktorý ponúka čistý a dynamický zvuk bez skreslenia. HC300 sa prispôsobí vášmu životu a obohatí ho vynikajúcim zvukom.

Hudobný rám
Minimalistické prevedenie zariadenia HC300 harmonicky splynie s akýmkoľvek priestorom a materiálmi s rôznou textúrou. Vytvára dômyselnú atmosféru a svojím zvukom aj dizajnom obohatí váš život. Navyše je optimalizované na montáž na stenu. Preto sú vaše možnosti pri inštalácii väčšie a môžete si lepšie vychutnať hudbu vo svojom živote.

Funkcia AUX-IN Auto Play pre zvukové a streamujúce zariadenia
Jednoducho pripojte audio alebo streamujúce zariadenie, ako je napr. Chromecast Audio, ku konektoru AUX-IN. Aj keď je zariadenie HC300 vypnuté, rozpozná zvukový signál, automaticky zapne napájanie a prehrá hudbu z konektora AUX.

Navrhnuté pre milovníkov hudby
Či už máte radi hudbu z tradičných zdrojov, ako je rádio alebo CD, uprednostňujete streamovanie cez Bluetooth, tento flexibilný Hi-Fi systém vám vyhovie. Stiahnite si bezplatnú aplikáciu Panasonic Music Streaming na ovládanie a streamovanie obľúbených skladieb zo služieb na odber hudby.

• Skvelý zvuk
    • Krásny dizajn
  • , zakúpené v Extreme Digital zRt

Pre mňa perfektné.
    Spokojná som aj s výkonom.
    Plusom je možnosť zavesenia na stenu a diaľkové.

• Kupovali sme to ako darček. Ešte nieje odskůšané ale páčilo sa.
  • Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť: