oneConcept V14

Typ hifi systému
micro

Nespokojna

• male rozmery, ľahke kompaktne
    • Slabé reproduktory a max. hlasitosť je len do 30 čo mi príde slabé chcelo by to aspoň do 50, repráky sú malé a aj kvalita zvuku nieje niečo extra proste slabší priemer.

Páčil sa mi dizajn ale v skutočnosti to nebolo až také ako som očakával a aj dielenské spracovanie mohlo byť lepšie. Dosť mi vadí ,že musí byť rádio zapnuté stále v sieti aby si udržalo v pamäti nastavene stanice. A anténa je riešená len obyčajným káblikom ktorý treba niekde povesiť lebo prilepiť na stenu aby malo rádio signál.

• , zakúpené v Electronic Star

• Super rádio, napr. do kuchyne.
    • Mini diaľkový ovládač.

Odporúčam.

Typ hifi systému
micro

Vertikálny stereo systém oneConcept V14 predstavuje novú definíciu kompaktnosti, a to navyše aj s presvedčivou funkčnou výbavou.

Centrum systému tvorí vertikálne zabudovaný CD prehrávač s podporou MP3. Funkčnú výbavu dopĺňa FM tuner, ktorý ponúka možnosť uloženia až 20 obľúbených vysielacích staníc. AUX vstup slúži na pripojenie externých audio zariadení - ako napr. mobilov, CD prehrávačov alebo kazetových prehrávačov - k systému na prehrávanie ďalších hudobných súborov.

Interné hodiny s budíkom predurčujú systém do spální, ale taktiež aj do kuchyne na hudobné sprevádzanie počas varenia. Ako tón alarmu máte k dispozícii signálny tón, rádiovú stanicu alebo CD.

Vertikálny stereo systém oneConcept V14 sa vyznačuje nielen svojimi funkciami, ale aj dizajnovo-technicky: Systém môžete jednoducho postaviť, ale zadné body umožňujú aj inštaláciu systému na stenu, čo šetrí miesto. Potrebný montážny materiál (vrátane skrutiek a hmoždiniek) je súčasťou balenia.

3zákazníci neodporúčajú produkt

• dizajn, zavesenie na stenu
    • poruchové, lacné plasty, po 1 roku používania odišiel konektor napájania

neodporúčam. tovar z číny je niekedy kvalitnejší a trvácnejší a to viem o čom hovorím.

(značka)

Vaša skúsenosť nás mrzí. Značka oneConcept Vám ponúka bezplatnú 3-ročnú záruku. Žiadny výrobca nezaznamenáva 0% reklamovanie svojich výrobkov, dokonca ani ten, ktorý ponúka doživotnú záruku.
    Ospravedlňujeme sa Vám za komplikácie a želáme pekný deň.

• zvuk
    • dizajn

Odporúčam

Nespokojna

• male rozmery, ľahke kompaktne

• , zakúpené v Electronic Star

• Super rádio, napr. do kuchyne.
    • Mini diaľkový ovládač.

Odporúčam.

• , zakúpené v Electronic Star

• 3 funkcie (rádio, CD a externé zariadenie)
    • Možnosť pripojiť slúchadlá alebo repráky
    • Dizajn
    • Tovar som musel reklamovať keďže hneď ako som ho rozbalil a vyskúsal. Nešiel zvuk ale tak stane sa, nič nie je bezchybné. Po reklamácii a následnej oprave funguje vynikajúco.
    • Inak asi nič

Aj napriek problémom po kúpe zariadenia, zariadenie odporúčam. Po oprave funguje všetko ako má. Plusom je aj moderný dizajn a možnosť pripojiť napr. Mobil či MP3, a pod.