LG CM1560

CD mechanika
DVD
Podporované formáty
CD mechanika, USB flashdisk

• Dobrá kvalita za tu cenu

jednoduché zariadenie zodpovedajúce cene, FM anténa iba drôtik, ak je signál, tak chytí stanice

Veľmi často si púšťam CD-čka, aj rádio a nepotrebujem veľkú hlučnú aparatúru. Tiež mi vyhovuje nastavenie času na vypnutie, takže môžem aj zaspávať pri hudbe.

Typ hifi systému

Přehrává MP3/WMA
FM Radio
Dálkový ovladač

Multi-Bluetooth
Připravte své oblíbené hity k přehrávání prostřednictvím zvukové karty Mini Audio. Postavte most mezi LG Mikro Audio a svým chytrým telefonem
a rozpoutejte divoký večírek. Skvělá party je vždy ještě lepší, když k ní každý něčím přispěje.

Automatické přehrávání hudby s technologií LG Range of Flow™"
Automatické přehrávání hudby

Reproduktory (Š x V x H) [mm] 132 x 181 x 140
Krabice (š x v x h) [mm] 345 x 386 x 257
Hmotnosť (čistá / balenie) [kg] 2,72 / 3,56

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • ľahko použiteľné, estetické stroje.
    • Z mojej strany nie.

Keďže ostatné boli zničené, objednal som si túto značku.

• -malý a kompaktný
    • -relatívne čistý zvuk
    • -pekný vzhľad, stereo aj 2 reproduktory : )
    • -multifunkčné (napr. BT, USB, AUX, CD, rádio)
    • -BT funguje perfektne s iPhone 7 : )
    • -aux vstup je škoda, že je na prednej strane, ale nevadí, nekazí to vzhľad : )
    • -audio kábel, ktorý môžete predĺžiť na neurčito
    • -Celkovo som s produktom spokojný, splnil to, čo som od neho očakával. Stálo to za tú cenu
    • Odkedy ho mám, nemal som s ním žiadne problémy, znie pekne a čisto a vyzerá krásne! : )

Keďže moje predchádzajúce stereo Samsung zomrelo po 5 rokoch, potreboval som nové. Už dlho som sa na ňu pozeral, tak som si ju kúpil. Neľutujem to, perfektné pre PC. Spĺňa moje očakávania 100%, najmä preto, že mám 2 väčšie hi-fi reproduktory LG, myslím, že typ je LMS-U550, tiež znejú veľmi pekne... Používam oba denne a som spokojný aj so zvukom tohto.

• Veľkosť, farba, manipulácia
    • Zvuk rádia je trochu tlmený, ale stále príjemný

Technické parametre a veľkosť výrobku spĺňali moje požiadavky

• - Malý, kompaktný.
    • - Jednoduché používanie.
    • - Po vypnutí sa vždy spustí od začiatku s hudbou z flash disku.
    • - Zvuk v krabici. Mohli byť ľahko obložené, alebo reproduktor mohol byť demontovaný, plnené.

Dobrý pomer ceny a kvality. Mohlo by to byť oveľa lepšie s niekoľkými drobnosťami.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Čistý zvuk, prehráva všetky formáty, jednoduché ovládanie
    • Nízka spotreba, Ideálne pre mňa vedľa počítača v malej miestnosti

Relatívne dobrý pomer ceny a kvality

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Všetky funkcie fungujú perfektne, čistý dizajn.

Spoľahlivosť značky

• Funguje tak, ako má...

Doručenie bolo v poriadku.

• To je všetko.

Veľmi dobré. Som spokojný. Znie to pekne.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Malý, úhľadný a dobre znejúci

Super malé rádio

• .
    • .

Do kancelárie sme chceli kúpiť mini stereo s dvoma reproduktormi.