Philips MCM3150

Podporované formáty
MP3

• prístupná cena k výkonu reproduktorov
    • farba

už by výrobcovia sa mali prispôsobiť aj iným farbám, stále len čierna,prípadne strieborná ,

• , zakúpené v DATART.sk

• Pekný dizajn.
    • Celkom slušný zvuk.
    • Farba leská čierna je sakra zlá na údržbu :)
    • Neukazuje názov MP3-ky (skladby)
    • Môj USB kľúč to nevie načítať a to som naformátoval podľa ich manuálu.
    • Dosť malý nepraktický ovládač.

Prvý krát som siahol po inej značke ako SONY a dosť som oľutoval. Zlákala ma cena a výkon reproduktorov. Ale zvyknem si :)

• , zakúpené v Andrea Shop

• jednoduchosť ovládania, cena, výborný zvuk, vhodné pre priemerných užívateľov
    • lepšia čitateľnosť displeja z diaľky (>2m|

výborná kvalita za túto cenu

Podporované formáty
MP3

Mikrosystém MCM3150 od renomovanej značky Philips so skvelou technológiou reproduktorov wOOx umožňuje úplne skvelý hudobný zážitok vo všetkých ohľadoch. Vďaka svojmu celkovému hudobnému výkonu 120 W ozvučíte bez problémov každú miestnosť. Technológia wOOx ďalej prináša dynamické basy a plynulé prechody medzi kmitočtami. Vy si tak užijete skutočnú zvukovú lahôdku. Okrem diskov vo formáte CD podporuje aj prehrávanie vo formáte MP3 a WMA. Samozrejmosťou je aj digitálny tuner Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• prístupná cena k výkonu reproduktorov
    • farba

• , zakúpené v DATART.sk

• Pekný dizajn.
    • Celkom slušný zvuk.
    • Farba leská čierna je sakra zlá na údržbu :)
    • Neukazuje názov MP3-ky (skladby)
    • Môj USB kľúč to nevie načítať a to som naformátoval podľa ich manuálu.
    • Dosť malý nepraktický ovládač.

• , zakúpené v Andrea Shop

• jednoduchosť ovládania, cena, výborný zvuk, vhodné pre priemerných užívateľov
    • lepšia čitateľnosť displeja z diaľky (>2m|

výborná kvalita za túto cenu

• , zakúpené v HEJ.sk

• Pekný dizajn,dobrá kvalita hudby, dostatok kapacity uloženia staníc.
    • Slabá anténa na kvalitný príjem FM staníc, kde nie je dostatočný signál.

Až na jedno proti je to kvalitný prijímač.

super

• Má perfektné repráky. V tejto kategórii som nič lepšie nepočul.
    • Dostatok funkcií.
    • U nás treba trošku dlhší kábel na anténu ak chcem kvalitne počúvať Fun-ko...

Dobrá mikro veža, môžem odporučiť.

• Veľmi dobrý zvuk!
    • Hlboké basy a dosť výšok.
    • Jednoduchá manipulácia.
    • Dobrý dizajn.
    • ...

Bassreflexy sa môžu skryť pred WooX-om! Táto veža je vstupom do hlbokých a čistých tónov. Potom niečo lepšie už iba nad 200eur. Kým som sa rozhodol, vyskúšal som mnoho mini-mikro systémov...

• super masinka
    • nic

konecne co ma woox,perfektne basy

• Dobrý zvuk, vstup usb, malé rozmery - malé a šikovné, a pekný dizajn

Odporúčam tento produkt

• dobrý zvuk
    • pekný design
    • oceňujem RDS

dobrý pomer cena a kvalita
    vcelku priaznivé recenzie majiteľov