Philips MCD712

Bluetooth
Audio výstup
USB port

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• Nič (asi iba chýbajúca wifi)

Malý, dizajnovo veľmi pekný s dobrými technickými parametrami. Cez AUX možné pripojenie zvuku z PC.
    Vynikajúca reprodukcia zvuku a dynamika basov.
    Sme nadmieru spokojný.

• , zakúpené v talkive

• Velmi pekny design, z CD a USB na tu triedu vynikajuci zvuk - kvalitne reproduktory, pri prehravani DVD ide zvuk z reproduktorov co je fajn.
    • Nema HDMI vystup
    • Radio je podla mojho nazoru slabsie.
    • Ale taketo nedostatky si mohli odpustit. Koli tomuto som ten pristroj vratil...dost mi to vadilo. :
    • Ked som pustil CD manualne na pristroji, tak mi nereagoval ovladac na prehodenie skladieb. Treba ho prepnut na radio alebo nieco ine a potom späť a uz sa zrazu daju prehadzovat aj skladby...hmmm...to je technika
    • Nacitanie CD je trochu pomalsie, dialkovym sa nedaju prehadzovat nastavene stanice cislami ale iba postupne po sebe, zato pri CD sa daju aj cislami prehadzovat tracky.
    • Tak isto mi chyba, ze nepodporuje CD TEXT na displeji.
    • Ked sa pustaju MP3 z CD alebo USB, treba mat zapnute TV aby ste videli menu...je dost slabe aj graficky a nie je tam vidiet ani cely nazov skladieb. Menu sa ovlada uspokojivo.
    • Najvacsie sklamanie je ten TUNER nakolko som to kupoval aj koli radiu. Aj informacie RDS zobrazuje chudobnejsie.

Ten zvuk a vykon z CD alebo MP3 je fakt dobry..Tuner potrebuje bud dobry signal alebo poriadnu antenu...
    chyba HDMI vystup. Pekny design. Aby ovladac fungoval dobre, treba zariadenie zapnut ovladacom a nie manualne na hlavnej jednotke...trosku zvlastne ale je to tak....no da sa na to zvyknut (to prehadzovanie skladieb na CD co som spominal)

Chcel som vec, ktora bude mat vsetko v jednom, radio, dvd, cd,USB, cita mp3. A toto to splna ale treba si zvyknut na nejake "muchy" Použitelne pre nenarocneho uzivatela. Pravdu povediac cakal som od toho viac. Som trosku narocnejsi uzivatel, tak mozno preto :) Ja osobne som to vratil.
    Takze odporucam pre menej narocnych....

• , zakúpené v talkive

• Dostal som čo som čakal zvuk je celkom slušný :)
    • Asi žiadne proti kedže ma nemal tento výrobok čím prekvapiť možno len dlhšie čakanie pri prepínaní piesni z USB asi tak 5s

Za pomerne málo peňazí prehráva filmy aj z USB, dobrý zvuk vzhľadom k cene, rádio ako vždy nič moc signál nechytá ale to som zatiaľ u nás mal problém so všetkými zariadeniami obsahujúcimi tuner.

Typ hifi systému
Konektor Scart
Bluetooth
Audio výstup
USB port

Mimoriadny filmový zážitok a prehrávanie USB Direct. Zažite doma kvalitu zvuku ako v kine vďaka miniatúrnemu kinu MCD712. Pripojte zariadenie kompatibilné s USB a prehrávajte fotografie a hudbu vo formáte MP3/WMA s vynikajúcim zvukom. Vďaka celkovému výstupnému výkonu 100 W RMS si môžete vychutnať dramatický zvuk. DVD prehrávač Philips je kompatibilný s väčšinou DVD a CD diskov dostupných na trhu. DVD, DivX®, (S)VCD, MP3/WMA-CD, CD(RW) a Picture CD – v prehrávači je možné Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• -dizajn
    • -dobre spracovanie
    • -vykon 2x50w
    • -cd+dvd+usb
    • -mechanika nie je hlucna
    • -zvuk na danu zakl. triedu, no len po zapnuti "DBB/Loudness" a 3D modu "Hall" prip. "Concert" v systemovych nastaveniach cez TV, inak su basy slabe resp. len na zakl. default nastaveniach a 4 modoch ekvalizeru je veza nepocuvatelna
    • -po vypnuti a zapinani na druhy den je zresetovany Volume na tej istej hodnote, kt. je hlasna a taktiez treba znovu zapnut DBB/Loudness, otravné zakazdym
    • -kratke repro kable a na pevno v reprakoch
    • -manualny ekvalizer chyba, prednastavene mody mi nesedia
    • -irutujuca silno ziariaca modra standby ledka, stlmil som ju pretretim ciernou centrofixkou :)
    • -nema vstup na HD kabel
    • -antena len zakladna
    • -len automaticky playback medii bez druhej moznosti
    • -realna spotreba na standby vyssia ako v papieroch

hneva najma chybajuci manualny ekvalizer prip. lepsie vyriesenie zvykovych modov + kazdodenne resetovanie urovne hlasitosti s vypinanim DBB/Loudness.. zvuk by bol iste z D-menicmi a lepsimi reprakmi lepsi, ale na tuto triedu a cenu OK

• Dizajn
    • podpora USB
    • Pri pocuvani USB ak chces pretocit pesnicku a dam play ma to hodi na prvu pesnicku. Pri vypnuti a zapnuti nepokracuje USB
    • zacne hrat od zaciatku. Treba znova nastavit equalizer nastavenie zvuku rezim suffle

Kupil som si ho hlavne koli usb
    no najviac ma prekvapilo ze len prvu pesnicku sa da pretocit ostatne uz nie. Neviem ci je chyba v pristroji alebo koli usb klucu

• dobry zvuk
    • krasny dizajn
    • prepinanie skladieb z cd/dvd
    • radio

Uplne sa stotoznujem s nazorom Ferinka. Ja som produkt nevratila, kedze ho ovladam cez pocitac, ale v pripade pocuvania skladieb z cd to pekne lezie na nervy, o radiu nehovorim ani. Kupovala som to este v case ked to stalo vyse 10 000 Sk, teraz by som za to tolko nedala, v pripade cca 150 eur , je to dobra kupa. Co sa tyka dizajnu sa mi stale paci, uz ho mam snad 7 rokov a stale sa mi paci ako na zaciatku.

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• Nič (asi iba chýbajúca wifi)

Vynikajúca reprodukcia zvuku a dynamika basov.
    Sme nadmieru spokojný.

• Nema HDMI vystup
    • Radio je podla mojho nazoru slabsie.
    • Tak isto mi chyba, ze nepodporuje CD TEXT na displeji.

Takze odporucam pre menej narocnych....

• , zakúpené v talkive

• Dostal som čo som čakal zvuk je celkom slušný :)