Philips BTM2310

Počet CD v meniči
Podporované formáty
MP3

• , zakúpené v OKAY.sk

Som veľmi spokojný s výrobkom aj s celým priebehom dodávky tovaru na danú adresu. Ďakujem.

• , zakúpené v Andreashop Šaľa

CD mechanika
Počet CD v meniči
Podporované formáty
MP3

Mikrosystém Philips BTM2310/12 v elegantnom čierno-striebornom prevedení prehráva CD, CD-R/RW, MP3-CD a disponuje diitálním FM tunerom, bluetooth a USB portom.

• , zakúpené v OKAY.sk

• , zakúpené v Andrea Shop

Ešte mi nebol doručený.

• Dobrý pomer cena-výkon
    • Široká konektivita - bluetooth, aux in, USB, CD
    • Dostatočne dlhý káblik reproduktorov, ktorý sa dá v prípade potreby jednoducho predĺžiť
    • Bezproblémový a dobrý príjem FM staníc
    • Budenie buď s CD, USB, rádiom, časovač
    • Veľmi mizerné nastavenia možnosti zvuku
    • Hodiny sa nezobrazujú stále, je ich potrebné stále zapínať cez diaľkový ovládač. Nefunkčné v stand-by režime
    • Len priemerné basy

Tento Micro systém ponúka veľmi dobrý pomer ceny a výkonu.
    Konektivita je výborná, bluetooth funguje čisto a bezchybne, nič sa neodpája ani z 6-7 metrov, takže absolútna spokojnosť.Taktiež si externé zariadenie pripojíte cez Aux vstup, ktorý je vhodne umiestnený v prednej časti zariadenia ako aj USB vstup. RDS tu chýba, takže nepočítajte s názvom skladby, alebo stanice FM.
    Čo sa týka zvuku, tak výšky sú pomerne čiste, basy však len priemerné. Je ich počuť, to áno, ale na reproduktor, ktorý sa označuje ako Bass Reflex by to mohlo byť oveľa výraznejšie.
    Z nastaveniami zvuku, ktorých je presne päť si nepomôžete. Je to veľká bieda a v praxi to ani neodporúčam prepínať.Hlasitosť je z ohľadom na susedov dostatočná, pri najvyššej hlasitosti je už veľké skreslenie, ale to je vzhľadom na cenu pochopiteľné.
    FM rádio má veľmi dobrý príjem, anténa je asi metrová a zvinovacia. Pozor však na rušenie, neumiestňovať v blízkosti chladničky, mikrovlnky a podobne.
    Diaľkové ovládanie je maličké, ale pre mňa plne dostačujúce aj s dosahom cca 2-3 metre.

Ak oželiete RDS, slabšie basy a čas stále na displeji, za cenu toho času okolo 100€, dostanete celkom príjemný micro systém, s vynikajúcou konektivitou a príjemným zvukom. Odporúčam

• , zakúpené v Alza.sk

dobry pomer cena / vykon

• Bluetooth
    • dnes už asi zbytočná CD mechanika ...

Rádioprijímač nieje zasa až tak citlivý ako som čítal v recenziách, na predchádzajúcom asi 20 ročnom rádií tiež zn. Philips som naladil o niečo viac staníc a v lepšej kvalite príjmu. Nedostatok tiež vidím ze na samotnom prístroji nie sú skoro žiadne ovládacie prvky čiže keď prídete o ovládač je problém . Ďalším prekvapujúcim faktom je že pristoj ma hĺbku 25cm co je v dnešnej dobe troska viac na to aké ma funkcie. I tak za tu cenu je to slušný stroj.

• , zakúpené v HEJ.sk

• Kvalita prevedenia, jednoduchý dizajn
    • Lahke ovladanie
    • Kvalitný zvuk na tento typ prístroja
    • Vyborna konektivita - usb, jag, Bluetooth
    • Bluetooth je tu vynikajuca vec ak mate doma smartfon
    • Zaujimave zvuky pri prehravani CD

Odporúčam

• , zakúpené v HEJ.sk

• BT funguje ako ma. Bezproblemov sparovane s telefonom aj s notbukom
    • Skoda ze nezobrazuje nazom radia alebo mp3

Za malo penazi vela muziky

• , zakúpené v DATART.sk

• Prehráva CD, USB, bluetooth (iPad aj Android mobil). Dobrý príjem rozhlasového vysielania.
    • Kvalita zvuku by mohla byť vyššia, ale nejaký rozdiel medzi vežou za 86€ a 286€ asi musí byť. Zvinovacia anténa je menej praktická a aj menej estetická ako klasická.

S výrobkom som pri tej cene maximálne spokojný. Skutočne super, možnsť prehrávania za tabletu a mobilu cez bluetooth je veľkou výhodou.

• najviac som ocenil USB port, čím sa dá aj nabíjať smartfon/tablet
    • prehráva CD
    • Bluetooth
    • Tuner fakt chytá aj v našej diere skvele
    • kratka kabelaž

Miniveža je vhodná napr. aj do garáže pivnice alebo aj do obývačky, hrá skvele.